7 maratono etapas

7 2020 metų darts maratono etapas
Nors naujų žaidėjų nesulaukėme, tačiau mus aplankė ir varžybose sudalyvavo Šiaulių sporto klubo „ Auksinė Strėlė „ senbūvis ir pirmasis klubo čempionas Gintas Vilimavičius.

Į septinytą 2020 metų etapą susirinko 10 žaidėjų. Turėjome 3 pogrupius.
10 žaidėjų į atkrintamąsias nepatenka tik 3 - paskutinę vietą pogrupyje užėmę žaidėjai.
Šį kartą 3 vietas pogrupyje užėmė ir į atkrintamąsias nepateko Sergejus, Algirdas ir Sigitas.
5 Eduardas ( pralaimėjo Ilja ), 6-Donatas ( 4-3 pralaimėjo Osvaldui ), 7-Andrius ( 4-0 pralaimėjo Adomui ), 8 Sergejus.
Toliau pusfinaliai: Osvaldas - Gintaras ( 4-2 laimėjo Gintaras ), Adomas – Ilja ( 4-0 laimėjo Ilja ).
Kovoje dėl 3 vietos Osvaldas 4-1 nugalėjo Adom1. Osvaldas laimėjo 3 vietą.
Finale Gintaras įveikė Ilja ( 5-0 ) ir iškovojo 1 vietą.
Vakaro pasiekimai: 180 – Gintaras ( 1 ), Osvaldas ( 2 ), trupiausias vakaro legas 17 strėlytė Osvaldas ir Gintaras, pabaiga 136 - Adomas
Tokios naujienos iš 7 2020 metų Šiaulių darts maratono etapo.
Artimiausios varžybos klube artimiausią trečiadienį.