2015 m .Žemaitijos pentatlono čempionatas Šiauliuose

Jau ne pirmus metus darts sezonas Lietuvoje pradedamas Šiauliuose. Ne išimtis ir šie, 2015 , metai.
Šeštadienį klubo patalpose, Tilžės g. 225 , LPC Tilžė, vyko LT Masters turnyras. Apie jį greitu laiku daugiau informacijos pateiks, Arūnas.
O sekmadienis buvo skirtas darts klasikai, pentatlonui. Tai puikus turnyras, skirtas įvertinti kiekvieno iš mūsų gebėjimus prie darts taikinių.
Turėjome 33 dalyvius ir 2 žaidėjų grupes.
1 grupę ( 20 žaidėjų )sudarė LR reitinge aukštesnes vietas užimantys žaidėjai. Tarp jų net 2 neseniai Anglijoje vykusio pasaulio darts čempionato dalyviai: Darius Labanauskas ir Madars Razma. Puiki galimybė pasitikrinti savo žaidimo lygį su pasaulinio lygio žaidėjais.
2 grupę sudarė 13 žaidėjų ( nors galėjo būti 20 ). Čia rungėsi moterys ir vyrai, nepatekę į 1 grupę.
Varžybos užtruko visą dieną. O pasiekti rezultatai išties puikūs.
Jaunimo grupėje nugalėjo Ugnius Jankūnas. Antra vieta atiteko Gabrielei Garbatavičiūtei.
Tarp moterų 1 vietą laimėjo Viktorija Jasiūnaitė, antra Irena Bauze , o trečia Gabrielė Garbatavičiūtė.
Vyrų pirmas 3 vietas iškovojo lyderiai: 1 Darius Labanauskas, 2 Madars Razma, 3 Arūnas Čiplys. Dariu pagerino praeitų metų rezultatą.
Įdomus faktas. Sigitas Vasylius 3 metus iš eilės surenka 243 taškus.

Visus rezultatus galite pamatyti čia: -čia-
Jei ir yra klaidelių, jos bus pataisytos.
Noriu padėkoti visiems varžybų dalyviams už pagalbą. Tokių varžybų organizavimas tikrai nėra labai paprastas, todėl visų Jūsų supratingumas ir pagalba labai padėjo jas suorganizuoti ir pravesti daug paprasčiau ir greičiau.
Ačiu Arūnui už nuolatinę techninę pagalbą ir savo klubiečiams už pasiruošimo renginiui darbus.
Na o artimiausios varžybos Šiauliuose 2015 02 07 - Tilžės taurė. Laukiame visų norinčių. IKI.