Vėl tapome Lietuvos čempionato prizininkais

savaitgalį mūsų klube prasiautė Lietuvos smiginio čempionatas. Tradiciškai klubiečiai iškovojo medalius. Šįkart pasitenkinome 2 bronzomis. Dvejetuose: Osvaldas Kšanys su Gintaru Nagevičiumi. Komandinėje rungtyje pažymėtina pergalė prieš Lietuvos Darts Federacijos taurės čempionus Elektrėnų "Dublį" 9:6. Po labai įtempto mačo pralaimėtas pusfinalis 7:9 "Smiginiui.lt" (Klaipėdos,Kauno,Prienų rinktinė). Su Gintaru ir Osvaldu komandoje dar buvo Sigitas Vasylius ir Marius Adakauskas.

Auksinė strėlė 2017

Tradicinės reitinginės varžybos Šiauliuose - Auksinė Strėlė 2017.

Registracija: dalyviai registruojasi – -čia- arba el. paštu
-emailas- iki lapkričio 23 d. 22 val. ir varžybų vietoje (turnyro dieną).

29 2017 metų Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 29 etapas.
Tradicijos pažeidimas. Tik 7 žaidėjai bet, kaip visada, 2 pogrupiai.

28 etapo trumpa apžvalga

Tampa tradicija. 8 žaidėjai ir 2 pogrupiai.
Pogrupiuose paskutines vietas vietas užėmę žaidėjai, kaip visada, tarpusavio kovoje, pasidalijo 7-8 vietas:8. Paulius Jarmalavičius 7. Sigitas Vasylius.
Pirmame atkrintamųjų varžybų rate jėgas išbandė Marius Adakauskas ir Domantas Jakaitis ( 4-1 laimėjo Marius, Domantas šiandien 5v. ), Eduardas Grigas – Adomas Buškus ( 4-1 laimėjo Adomas, o Eduardas šiandien 6v. ).
Toliau pusfinaliai: Gintaras – Marius ( 4-1 laimėjo Gintaras ), Adomas – Edvardas Stasaitis ( laimėjo Adomas).
Kovą dėl trečios vietos: Marius - Edvardas. Laimėjo Marius ( 4-0 ).
Finale susitiko Gintaras su Adomu. 5-0 laimėjo Gintaras. Antra vieta užėmė Adomas.
Vakaro pasiekimai:180 Gintaras ( 1 ), Marius ( 1 ). . Pabaiga 18 strėlyte Gintaras. Pabaiga 130 Adomas ir Gintaras. Pabaiga BULLS Adomas ir Gintaras.
Tai tokia mūsų maratono 28 etapo statistika. Sekantis etapas ateinantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių adresu Tilžės g. 225, Šiauliai ( LPC Tilžė patalpose ). IKI.