12 2019 metų Šiaulių darts maratono etapas.

10 žaidėjų. Palyginus su praeitu trečiadieniu - pažanga.
3 pogrupiai.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias nepatekę žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 10 Eugenijus, 9 Adomas, 8 Ilja.
1 atkrintamųjų ratas: Osvaldas - Sigitas ( 4-2 laimėjo Osvaldas, o Sigitas šiandien - 6 vieta ), Eduardas - Svajūnas ( 4-1 laimėjo Svajūnas o Eduardas šiandien 5 vieta ), Marius - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras o Marius šiandien 7 vieta.
Pusfinaliai: Osvaldas - Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas), Svajūnas - Gintaras ( 4-2 laimėjo Gintaras ).
Dėl 3 vietos Edvardas 4-2 nugalėjo Svajūną.
Finale Osvaldas nugalėjo Gintarą 5-2.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ( 2 ), Svajūnas ( 1 ), pabaiga 122 Gintaras, pabaiga 12 strėlytė Osvaldas, pabaiga BULLSS Osvaldas ( 2 ), Svajūnas ( 2 ),
Tai tokios naujienos iš Šiaulių.
Artimiausias varžybų etapas ateinantį trečiadienį.
Lauksime visų norinčių. IKI.

11 šių metų maratono etapas

Praeitą trečiadienį buvo nusiskundimų dėl dalyvių skaičiaus. Tai va. Šį trečiadienį buvo 9.
9 pogrupiai.
Po žaidimų pogrupyje į atkrintamasias nepatekę žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 9 Eduardas, 8 Domantas, 7 Ilja.
1 atkrintamųjų etape žaidė Sigitas - Adomas ( 4-1 laimėjo Adomas o Sigitas užėmė 5 vietą, Osvaldas - Svajūnas ( 4-1 laimėjo Osvaldas o Svajūnas užėmė 6 vietą ).
Pusfinaliai: Gintaras - Adomas. Super kova, kurią 4-3 laimėjo Gintaras. Kitas pusfinalis Osvaldas - Edvardas. 4 -0 laimėjo Osvaldas.
Kovoje dėl 3 vietos pergalę šventė Edvardas. Adomas šiandien 4.
Finale Gintaras 5-4 nugalėjo Osvaldą ir laimėjo 1 vietą.
Vakaro pasiekimai: 180 Gintaras 4, pabaiga 120- Gintaras, pabaiga 17 strėlytė - Osvaldas.
Tai tokios mūsų naujienos iš Šiaulių.
Laukiame visų norinčių. IKI.

10 2019 metų maratono etapas

Jau antra trečiadienis senosiose klubo patalpose.
Gal dėl susisiekimo sunkumų, gal dėl kitų priežasčių mūsų susirinko tik 7.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias pateko visi . Bet po 1 atkrintamūjų rato pralaimėję žaidėjai pasidalijo 6-7 vietas pasidalijo Algirdas Liubšys ( 7 ) ( 1-4 pralaimėjo Eduardui ) ir Sigitas Vasylius ( 6 ) ( 1-4 pralaimėjo Edvardui ).
Sekantis atkrintamūjų ratas ( pusfinaliai ): Osvaldas - Eduardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas o Eduardas šiandien 3 vietoje, Edvardas - Gintaras ( 4-1 laimėjo Gintaras o Edvardas šiandien 4 vietoje ).
Finale Osvaldas nugalėjo Gintarą ir laimėjo 1 vietą.
Vakaro pasiekimai: 180 Gintaras 2 , pabaiga 16 strėlyte - Gintaras, pabaiga BULLS Osvaldas 1.
Tai tokios 10 etapo naujienos iš Šiaulių.
LAukiame visų norinčių. IKI>

9 klubo etapas, grįžome į senąsias patalpas

Po 1 savaitės pertrauko atnaujinome savo klubines varžybas. Po 9 metų puikaus gyvenimo Tilžės prekybos centre persikėlėme į savo senąsias patalpas Pramonės gatvėje.
Susirinkome 8 žaidėjai. Turėjome 2 pogrupius.
Į atkrintamąsias pateko visi .
Pralaimėję 1 atkintamų etape vietas pasidalijo sekančiai: 8 Edis, 7 Ilja, 6 Adomas, 5 Algirdas.
Pusfinaliai Gintaras - Edvardas ( 4-0 ), Osvaldas - Sigitas ( 4-1 ).
Dėl 3 vietos Sigitas nugalėjo Edvardą 4-3 ir iškovojo 3 vietą.
Finale Gintaras 5-4 nugalėjo Osvaldą ir šventė pergalę 9 klubo varžybų etape.
Pasiekimai: 180 Osvaldas ( 2 ), Gintaras ( 1 ), pabaiga BULLS Osvaldas ( 1 ), Adomas ( 1 ), pabaiga 100 Osvaldas, pabaiga 14 strėlytė Osvaldas.
Tai tokios mūsų naujienos.
Artimiausios varžybos klube kovo 13. Laukiame visų norinčių. IKI.

Tilžės Taurė 2019

Tilžės taurė 2019
Dar vienas savaitgalis prie margaspalvių darts taikinių.
Šį savaitgalį Šiauliuose vyko Tilžės taurės 2019 turnyras.
Tai buvo šventė ir atsisveikinimas su ilgus metus darts bendruomenei neatskiriama varžybų organizavimo vieta tapusia LPC Tilžė patalpomis.
Didelis dėkui LPC Tilžė vadovei ir savininkams už ilgametį mūsų sporto šakos rėmimą.
Dabar apie varžybas.
Susirinko 18 žaidėjų moterų grupėje ir 70 žaidėjų vyrų grupėje. Jaunimo varžybose dalyvavo 5 žaidėjai.
Sulaukėme svečių iš visos Lietuvos klubų, taip pat Latvijos ir Rusijos federacijos bei Baltarusijos.
Moterys tradiciškai burtų keliu pasiskirstė į 4 pogrupius. Po 2 stipriausias žaidėjas pateko į atkrintamąsias varžybas.
Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape vyko labai lygios kovos. Dvi iš jų pasibaigė rezultatu 4-3 ir dvi 4-2. Į pusfinalius pateko Irena Bauze ( 4-3 nugalėjo Korneliją Lušaitę ) ir Irina Ivanova ( 4-3 nugalėjo Astą Juknienę ). Sandra Rimkevičiūtė nugalėjo Sandrą Jasutytę 4-2. Tokiu pat rezultatu ( 4-2 ) Algina Juknaitė įveikė Kristiną Mickus.
Pusfinalyje Irena Bauze 4-1 pralaimėjo Irinai Ivanovai, o Sandra Rimkevičiūtė 4-0 nusileido Alginai Juknaitei.
Finale Algina 5-2 nugalėjo Iriną Ivanovą ir iškovojo Tilžės taurės 2019 čempionės titulą.
Vyrai tūrėjo 16 pogrupių iš kurių 32 pateko į atkrintamąsias varžybas. Kovos pogrupiuose vyko įtemptai. Patekimą į atkrintamąsias kai kuriais atvejais lėmė 1 laimėtas ar pralaimėtas legas. Ir ne viename pogrupyje pagal reitingus aukštesnę vietą užėmęs žaidėjas sugebėjo užimti pirmą vietą savo grupėje.
Tokios rokiruotės pogrupyje lėmė, kad Kristuos Mickus ir Mindaugas Barauskas susitiko toli nuo finalinių kovų. Mindaugas nusileido Kristupui 4-2.
Puikiai sekėsi svečiui iš Baltarusijos ( Sergej Popov ). Tik kovoje dėl patekimo į pusfinalį jis pralaimėjo Aigarui Strėliui ( Latvija ).
Pusfinaliai: Arūnas Čiolys – Kristups Mickus ( 4-2 laimėjo Arūnas ), Ugnius Jankūnas – Aigars Strėlis ( 4-2 laimėjo Aigars ).
Finale susitiko Lietuvos atstovas Arūnas Čiplys ir Latvijos atstovas Aigars Strėlis. Po gražios kovos pergalę šventė Arūnas ( 5-3 ).
Jaunimo grupės nugalėtoja Milda Zdanauskaitė.
Paguodos turnyro nugalėtojais tapo Eglė Galdikaitė ir Edgaras Pigulevičius.
Tai tokios mūsų atsisveikinimo su Tilže varžybos.
Dėkoju visiems dalyvavusiems.
Iki susitikimo prie margaspalvių darts taikinių.

2019 metų 8 Šiaulių darts maratono naujienos

8 etapas ir 9 žaidėjai.
Nei per daugiausiai, bet 3 pogrupiai susidarė.
Po žaidimų pogrupyje į atkrintamąsias nepatekę žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 9 Domas, 8 Edvardas, 7 Ilja.
Atkrintamosiose žaidimai vyko sekančiai:
Osvaldas 4- Edis 2, Algirdas 2-Adomas 4, .
Žaidime dėl 5 vietos Algirdas nugalėjo Eduardą ( šiandien 6 vieta ).
Pusfinaliai: Osvaldas - Gintaras ( 4-2 nugalėjo Osvaldas, Adoams - Sigitas ( 4-0 laimėjo Adomas ).
Žaidimą dėl 3 vietos laimėjo Gintaras. Sigitas šiandien 4.
Finale Osvaldas nugalėjo Adomą ( 5-0) ir laimėjo 1 vietą.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ( 2 ), pabaiga BULLS Adomas ( 1 ), pabaiga 112 Adomas, pabaiga 16 strėlytė Gintaras.
Tokios mūsų klubo naujienos. Artimiausios varžybos ateinantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių.IKI.

7 Šiaulių darts maratono etapas

Pas mus jau net 7 darts maratono etapas.
Mes vis dar Tilžės laisvalaikio ir prekybos centre.
Susirinkome 10 žaidėjų ir turėjome 3 pogrupius.
3 likę pogrupyje vietas pasidalijo sekančiai: 10 Andrius, 9 Algirdas, 8 Domas.
Po susitikimų atkrintamosiose pralaimėję žaidėjai užėmė sekančias vietas: 7 Eduardas, 6 Edvardas, 5 Ilja.
Pusfinaliai: Sigitas - Gintaras ( 1-4), Adomas - Osvaldas ( 1-4).
Dėl trečios vietos susitiko Sigitas ir Adomas . 4-2 pergalę šventė Adomas.
Finale prireikė visų 9 legų. Gintaras - Osvaldas 5-4 laimėjo Osvaldas.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ( 5 ), Gintaras ( 1 ), Edvardas ( 1 ), pabaiga 136 Gintaras, pabaiga 12 strėlytė Gintaras, pabaiga BULLS Sigitas ( 1 ), Eduardas ( 1 ).
Tokios klubo naujienos iš Šiaulių.
Laukiame visų norinčių pažaisti darts artimiausią trečiadienį mūsų klube. IKI.

2019 metai ir jau 6 darts naratono etapas

Metai rodosi tik prasidėjo o jau vasaris ir 6 Šiaulių darts maratono etapas.
Susirinkome 8 žaidėjai. Turėjome 2 pogrupius ir po susitikimo pogrupyje visi žaidėjai pateko į atkrintamasias.
Po pirmojo atkrintamūjų varžybų rato pralaimėję žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 8 Domas, 7 Adomas, 6 Ilja, 5 Eduardas.
Pusfinaliai: Gintaras-Edvardas ( 4-0 laimėjo Gintaras ), Osvaldas-Sigitas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ).
žaidimą dėl 3 vietos laimėjo Sigitas. Jis 4-0 nugalėjo Edvardą.
Finale Gintaras 5-0 laimėjo prieš Osvaldą ir iškovojo 1 vietą 6 etapo Šiaulių darts maratono varžybose.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas - 2, Gintaras - 1, pabaiga BULLS Osvaldas - 2, Gintaras - 1, pabaiga 16 strėlytė Osvaldas, pabaiga 135 Gintaras.
Tokios Šiaulių klubo naujienos. Artimiausios varžybos ateinantį trečiadienį.