2018 m. Pentatlono varžybų rezultatai

Tradicinis Lietuvos darts Pentatlono čempionatas įvyko.
Tai tradiciniu tampantis renginys Šiauliuose. Taip vadinamas darts maratonas , reikalaujantis nemažos fizinės ištvermės, bet daugumai, o gali būti ir visiems, varžybų dalyviams suteikiantis didžiulį malonumą susirungti neįprastame varžybų formate.
Šiemet sulaukėme 19 dalyvių. Nors optimalus žaidėjų skaičius yra 20, tačiau tai nesutrukdė sėkmingai ir be didesnių trukdžių pravesti renginį.
Tarp susirinkusių turėjome 2 moteris ( vienos šeimos narės ) ir 17 vyrų.
Nugalėtojas tarp vyrų Darius Labanauskas. Tik prieš keletą dienų stebėjome Dariaus žaidimą BDO pasaulio čempionate, o šiandien jis suteikė galimybę mums visiems išbandyti savo jėgas su vienu pajėgiausių darts žaidėjų. Jo rezultatas 422 taškai tikrai puikus. 2 vieta Ugnius Jankūnas. 3 vietos laimėtojas buvo neaiškus iki paskutinės rungties pabaigos. Ją iškovojo Gintaras Nagevičius.
Geriausiai žaidusi moteris – Algina Juknaitė.
Visi rezultatai čia: -čia-
Su pietų pertrauka varžybos užtruko 6 valandas ir 30 minučių. Tai išties maratonas.
Dėkoju visiems varžybų dalyviams už savo laiką, kurį skyrėte dalyvavimui varžybose.
Lauksime artimiausių varžybų ir kito Pentatlono . IKI

2018 m. Pentatlonas - Šiauliai

Sveiki visi sulaukę 2018 m. ir pasiruošę susirungti prie darts taikinių Šiaulių mieto sporto klubo " Auksinė strėlė " patalpose LPC Tilžė patalapose.
Kaip ir kas met kviečiame išbandyti savo jėgas darts klasikoje - pentatlono rungtyje.

2018 m. Šiaulių darts maratono 1 etapas

2018 m. Šiaulių darts maratonas startavo
Susirinko fantastiškas dalyvių skaičius – 12
Dėkojame Gintarui Nagevičiui užauginusiam naują elektroninio smiginio katą.
Po neatmenamų laikų turėjome 4 pogrupius ( po 3 žaidėjus ).

2017 m. Šaiaulių darts maratonas ir 2017 m. Vasaros lyga baigti.
Turime savo šių metų čempionus, prizininkus ir naujus klubo rekordininkus.
2017 m. Vasaros lygos nugalėtojas GINTARAS NAGEVIČIUS. Antra vieta atitekoMariui Adakauskui . Trčias Edvardas Stasaitis.
Vasaros lygos rezultatus galite pamatyti čia: -čia-

2017 m. Šiaulių darts maratono nugalėtojas OSVALDAS KŠANYS. Antra vieta Gintaras Nagevičius. Trečia Marius Adakauskas. Likusias vietas galite pamatyti čia: -čia-
Buliaus akies nugalėtojas su „ dideliu „ skaičiumi Osvaldas Kšanys .
Daugiausia 180 kartų - 44 ir nauju klubo rekordu Gintaras Nagevičius .
Uždarymas nuo didžiausio skaičiaus 161 Osvaldas Kšanys ir Marius Adakauskas .
Trumpiausias legas 12 strėlytė Osvaldas Kšanys
Visa statistika yra klubo lentelėse.
Maratono uždarymo proga tarp švenčių turėjome pasisėdėjimą. Sužaidėme keletą kalambūrų.
Vienaą laimėjo Osvaldas o kitą Adomas.
Tai tokios naujienos iš Šiaulių klubo stovyklos.
2018 01 03 pradedame naują Šiaulių darts sporto klubo maratoną.
Laukiame visų norinčių . IKI.

Vėl tapome Lietuvos čempionato prizininkais

savaitgalį mūsų klube prasiautė Lietuvos smiginio čempionatas. Tradiciškai klubiečiai iškovojo medalius. Šįkart pasitenkinome 2 bronzomis. Dvejetuose: Osvaldas Kšanys su Gintaru Nagevičiumi. Komandinėje rungtyje pažymėtina pergalė prieš Lietuvos Darts Federacijos taurės čempionus Elektrėnų "Dublį" 9:6. Po labai įtempto mačo pralaimėtas pusfinalis 7:9 "Smiginiui.lt" (Klaipėdos,Kauno,Prienų rinktinė). Su Gintaru ir Osvaldu komandoje dar buvo Sigitas Vasylius ir Marius Adakauskas.

Auksinė strėlė 2017

Tradicinės reitinginės varžybos Šiauliuose - Auksinė Strėlė 2017.

Registracija: dalyviai registruojasi – -čia- arba el. paštu
-emailas- iki lapkričio 23 d. 22 val. ir varžybų vietoje (turnyro dieną).

29 2017 metų Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 29 etapas.
Tradicijos pažeidimas. Tik 7 žaidėjai bet, kaip visada, 2 pogrupiai.

28 etapo trumpa apžvalga

Tampa tradicija. 8 žaidėjai ir 2 pogrupiai.
Pogrupiuose paskutines vietas vietas užėmę žaidėjai, kaip visada, tarpusavio kovoje, pasidalijo 7-8 vietas:8. Paulius Jarmalavičius 7. Sigitas Vasylius.
Pirmame atkrintamųjų varžybų rate jėgas išbandė Marius Adakauskas ir Domantas Jakaitis ( 4-1 laimėjo Marius, Domantas šiandien 5v. ), Eduardas Grigas – Adomas Buškus ( 4-1 laimėjo Adomas, o Eduardas šiandien 6v. ).
Toliau pusfinaliai: Gintaras – Marius ( 4-1 laimėjo Gintaras ), Adomas – Edvardas Stasaitis ( laimėjo Adomas).
Kovą dėl trečios vietos: Marius - Edvardas. Laimėjo Marius ( 4-0 ).
Finale susitiko Gintaras su Adomu. 5-0 laimėjo Gintaras. Antra vieta užėmė Adomas.
Vakaro pasiekimai:180 Gintaras ( 1 ), Marius ( 1 ). . Pabaiga 18 strėlyte Gintaras. Pabaiga 130 Adomas ir Gintaras. Pabaiga BULLS Adomas ir Gintaras.
Tai tokia mūsų maratono 28 etapo statistika. Sekantis etapas ateinantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių adresu Tilžės g. 225, Šiauliai ( LPC Tilžė patalpose ). IKI.