Pas mus jau net 7 darts maratono etapas.
Mes vis dar Tilžės laisvalaikio ir prekybos centre.
Susirinkome 10 žaidėjų ir turėjome 3 pogrupius.
3 likę pogrupyje vietas pasidalijo sekančiai: 10 Andrius, 9 Algirdas, 8 Domas.
Po susitikimų atkrintamosiose pralaimėję žaidėjai užėmė sekančias vietas: 7 Eduardas, 6 Edvardas, 5 Ilja.
Pusfinaliai: Sigitas - Gintaras ( 1-4), Adomas - Osvaldas ( 1-4).
Dėl trečios vietos susitiko Sigitas ir Adomas . 4-2 pergalę šventė Adomas.
Finale prireikė visų 9 legų. Gintaras - Osvaldas 5-4 laimėjo Osvaldas.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ( 5 ), Gintaras ( 1 ), Edvardas ( 1 ), pabaiga 136 Gintaras, pabaiga 12 strėlytė Gintaras, pabaiga BULLS Sigitas ( 1 ), Eduardas ( 1 ).
Tokios klubo naujienos iš Šiaulių.
Laukiame visų norinčių pažaisti darts artimiausią trečiadienį mūsų klube. IKI.

2019 metai ir jau 6 darts naratono etapas

Metai rodosi tik prasidėjo o jau vasaris ir 6 Šiaulių darts maratono etapas.
Susirinkome 8 žaidėjai. Turėjome 2 pogrupius ir po susitikimo pogrupyje visi žaidėjai pateko į atkrintamasias.
Po pirmojo atkrintamūjų varžybų rato pralaimėję žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 8 Domas, 7 Adomas, 6 Ilja, 5 Eduardas.
Pusfinaliai: Gintaras-Edvardas ( 4-0 laimėjo Gintaras ), Osvaldas-Sigitas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ).
žaidimą dėl 3 vietos laimėjo Sigitas. Jis 4-0 nugalėjo Edvardą.
Finale Gintaras 5-0 laimėjo prieš Osvaldą ir iškovojo 1 vietą 6 etapo Šiaulių darts maratono varžybose.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas - 2, Gintaras - 1, pabaiga BULLS Osvaldas - 2, Gintaras - 1, pabaiga 16 strėlytė Osvaldas, pabaiga 135 Gintaras.
Tokios Šiaulių klubo naujienos. Artimiausios varžybos ateinantį trečiadienį.
Laukiame visų norinčių. IKI.

2019 metai ir jau 5 darts maratono etapas

Paskutinis šio mėnesio trečiadienis ir jau net 5 Šiaulių darts maratono etapas.
Susirinko 10 žaidėjų.
Liūdna ne dėl žaidėjų skaičiaus. Dėja tai vienas iš paskutinių maratono etapų Tilžės prekybos ir pramogų centre.
Dabar trumpai apie varžybas.
3 pogrupiai ir 3 žaidėjai nepateko į atkrintamąsias: 10 Domantas, 9 Ilja, 8 Adomas.
Aktkrintamosiose susikovė: Gintaras - Algirdas ( 4-0 laimėjo Gintaras ), Osvaldas - Sigitas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Andrius - Eduardas ( 4-2 laimėjo Andrius ).
Pralaimėję žaidėjai pasidalijo 5-7 vietas: 7 Eduardas, 6 Algirdas, 5 Sigitas.
Pusfinaliai: Gintaras - Edvardas ( 4-2 laimėjo Gintaras ), Osvaldas - Andrius ( 4-2 laimėjo Osvaldas ).
Kovoje dėl 3 vietos Andrius nugalėjo Edvardą ir iškovojo 3 vietą. Sveikinimai.
Finale Osvaldas 6-1 nugalėjo Gintarą ir iškovojo 1 vietą šios dienos varžybose.
Vakaro pasiekimai: 180 Gintaras ( 2 ) , Osvaldas ( 1 ), Adomas ( 1 ), pabaiga BULLS Gintaras ( 2 ), Osvaldas ( 1 ), pabaiga 127 Gintaras, pabaiga 15 strėlytė Osvaldas.
Tokie vakaro pasiekimai ir rezultatai. Artimiausios klubo varžybos artimiausią trečiadienį.

2019 metai ir 4 maratono etapas

Laikas lekia nesustodamas. O kai laikas praleidžiamas prie darts taikinių, tai vyksta dar greičiau.
Šiauliuose jau 4 maratono etapas.
Turėjome 11 dalyvių.
Šį kartą nepasididžiavo ir mus aplankė Gintas Vilimavičius. Tiems kas nežino, Gintas yra 1 Šiaulių darts čempionas. Va taip.
Dabar apie varžybas ir rezultatus.
Iš pogrupių į atkrintamasias nepatekę žaidėjai pasidalijo 9-11 vietas: 11 Eduardas Grigas, 10 Domantas Jakaitis, 9. Gintas Vilimavičius.
Aštuntukas ir jo rezultatai: Sigitas -Osvaldas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Ilja - Edvardas ( 4-0 laimėjo Edvardas ), Andrius - Adomas ( 4-3 laimėjo Andrius ), Algirdas - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras.
Pralaimėję žaidėjai pasidalijo 5-8 vietas: 8 Algirdas, 7 Ilja, 6 Adomas, 5 Sigitas.
Pusfinaliai: Osvaldas-Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Andrius-Gintaras ( 4-1 laimėjo Gintaras ).
Kova dėl 3 vietos Edvardas-Andrius. 4-1 laimėjo Edvardas ir iškovojo 3 vietą. 4 šiandien Andrius.
Finale Osvaldas ir Gintaras. 5-3 laimėjo Osvaldas ir iškovojo 1 vietą. Gintaras 2 vietoje.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas 2 kartus, pabaiga 16 strėlytė Osvaldas, pabaiga 122 Osvaldas, pabaiga BULLS 2 kartai Osvaldas.
Tai tokios mūsų klubo naujienos.
Artimiausios varžybos trečiadienį. Laukiame visų norinčių. IKI.

3 2019 metų Šiaulių darts maratono etapas

2019 metų sausio mėnuo tik peržengė savo vidurį, o Šiauliuose įvyko net 3 darts maratono etapas.
Susirinko 10 žaidėjų. 3 pogrupiai su iškritimo jau 1 etape galimybe ( čia apie nepatekimą į atkrintamasias ).
Toks likimas ištiko 3 žaidėjus: Ilja - 8 vieta, Eduardas - 9 vieta ir Marius ( 10 vieta ).
Atkrintamosiose susitiko : Algirdas - Adomas ( laimėjo Adomas 4-0 ), Domantas _Edvardas ( 4-0 laimėjo Edvardas), Sergejus- Sigitas ( 4-3 laimėjo Sergejus. Pralaimėję atkrintamosiose vietas pasidalijo sekančiai: 5 Domantas, 6 Sigitas, 7 Algirdas.
Pusfinaliai: Adomas - Gintaras ( 4-1 laimėjo Gintaras ), Edvardas _ Sergejus ( 4-1 laimėjo Edvardas ).
Kovoje dėl 3 vietos 4-3 Sergejus nugalėjo Adomą.
Finalas. Gintaras 5-1 nugalėjo Edvardą ir pasiekė 1 pergalę 2019 m. Šiaulių darts maratone.
Daugiau statistikos rasite čia: -čia-
Sekantis maratono etapas 2019 01 23. Laukiame visų norinčių. IKI.

2019 m. 01 mėn. 13 d Atviras Žemaičių pentatlono čempionatas

2019 01 13 Šiauliuose įvyko tradicija jau tapęs atviras Žemaičių pentatlono čempionatas. Tai tikra darts klasika, kurią drąsiai galima vadinti ištvermės ir meistriškumo patikrinimu prie darts taikinių.
Turėjome 17 dalyvių.
Keletas užsiregistravusių neatvyko ir net neinformavo apie savo neatvykimą.
Todėl, jei 2020 metais pentatlonas vyks , minėti žaidėjai dalyvauti negalės.
Neabejotinas varžybų favoritas buvo Darius Labanauskas. Kol dar nėra pasirašęs sutarties su PDC ir gali neribojamas dalyvauti varžybose, nepatingėjo praleisti sekmadienį Šiauliuose. Jam puikią konkurenciją sudarė Andrei Pontus, mūsų svečias iš Baltarusijos. Konkuravo su jais ir Mindaugas Barauskas.
Visi rezultatai yra čia: -čia-
Nugalėjo Darius. Antar vieta Andrei, trečias Mindaugas
Buvo puikus darts savaitgalis Šiauliuose.
Dėkui visiems dalyvavusiems.

2019 metai ir 2 maratono etapas

Antrasis Šiaulių darts maratono etapas 2019 metais Šiauliuose sulaukė net 12 dalyvių. Svajūnas, Sigitas, Ilja ir naujas veidas klube Andrius Leskontas, tai žaidėjai prisijungę prie mūsų darts kovų.
Su tokiu žaidėjų skaičiumi turėjome net 4 pogrupius. Kadangi pogrupyje buvo po 3 žaidėjus, tai jau nuo pat pradžių žaidimas vyko iki 4 laimėtų legų.
3 vietas pogrupyje užėmę žaidėjai pasidalijo 9-12 vietas: 9-Edvardas Stasaitis, 10 - Andrius Lekovas, 11-Svajūnas Dabašinskas, 12 - Ilja.
Toliau atkrintamosios: Algirdas Liubšys-Sergej Gončarov ( 4-3 laimėjo Algirdas, Adomas Buškus- Eduardas Grigas ( 4-2 laimėjo Adomas ), Osvaldas Kšanys - Gintaras Nagevičius ( 4-0 laimėjo Osvaldas ), Domantas Jakaitis - Sigitas Vasylius ( 4-0 laimėjo Sigitas ),
5-8 vietos išsidėliojo sekančiai : 5 Eduardas Grigas, 6 Sergejus, 7 Domantas, 8 Gintaras.
Pusfinaliai: Algirdas - Adomas ( 4-2 laimėjo Algirdas ), Osvaldas _ Sigitas ( 4-3 laimėjo Osvaldas, Sigitas turėjo galimybę laimėti 4-2, bet nepataikė į BULIŲ ).
Kova dėl 3 vietos : Adomas nugalėjo Sigitą 4-3.
Finale žaidė Osvaldas ir Algirdas. Rezultatu 5-2 laimėjo Osvaldas.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ir Eduardas po 1 kartą, pabaiga 15 strėlytė Osvaldas, pabaiga 100 Adomas, pabaiga BULLS Osvaldas 1 kartą.
Tai tokios naujienos iš Šiaulių prieš Masterio ir Pentatlono savaitgalio varžybas.
Artimiausios klubo varžybos ateinantį trečiadienį sausio 16 dieną. Laukiame visų norinčių. IKI

2019 metų maratono startas - 1 etapas

Metai tik prasidėjo o męs jau pradėjome 2019 m . Šiaulių m. darts maratoną.
Į pirmą etapą susirinko 8 žaidėjai.
Po labai ilgo laikotarpio sulaukėme Algirdo Liubšio. Neužmiršo kelio į klubo varžybas Gintaras Nagevičius, Eduardas Grigas, Sergej Gončarov, Adomas Buškus, Edvardas Stasaitis Paulius Jarmalavičius ir Osvaldas Kšanys,
Su tokiu dalyvių skaičiumi turėjome 2 pogrupius.
Po žaidimų , papildomų kovų ir atkrintamųjų varžybų turėjome sekančius rezultatus, kuriuos galite matyti čia: -čia-