19 Šiaulių darts maratono etapas

9 žaidėjai. Tai jau puiku nes toks skaičius leidžia turėti 3 pogrupius.
Turėjome senai matytą svečią. Sergejus grįžo atostogų ir aplankė mus.
Dabar apie žaidimą. Po žaidimo pogrupyje į atkrintamąsias nepatekę žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 9 Ilja, 8 Sergejus, 7 Eduardas.
Pirmame atkrintamūjų etape susitiko Marius - Gintaras ( 4-2 laimėjo Marius, o Gintaras šiandien 6v. ) ir Sigitas - Adomas ( 4-1 laimėjo Adomas, o Sigitas šiandien 5v. ).
Pusfinaliai: Edvardas - Marius ( 4-3 laimėjo Edvardas ), Adomas - Osvaldas ( 4-0 laimėjo Osvaldas ).
Kova dėl 3 vietos : Adomas nugalėjo Marių 4-2.
Finale Osvaldas nugalėjo Edvardą 5-1 ir iškovojo 1 vietą 19 etape.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas (1), Gintaras (1), pabaiga 100 Osvaldas, pabaiga 13 strėlytė Osvaldas, Pabaiga BULLSS Osvaldas (2).
Tokios mūsų klubo naujienos. Artimiausios varžybos ateinantį trečiadienį.
Laikiame visų norinčių. IKI.

18 2019 metų Šiaulių darts maratono etapas

18 etapas ir 8 dalyviai.
Tokioje sudėtyje turėjome 2 pogrupius iš kurių į atkrintamąsias patenka visi.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias susidarė sekantys susitikimai: Osvaldas - Algirdas ( 4-0 laimėjo Osvaldas, o Algirdas šiandien 5 v. ), Marius - Eduardas ( 4-0 laimėjo marius, o Eduardas šiandien 7 v. ), Sigitas - Edvardas ( laimėjo Edvardas, o Sigitas šiandien 6 v. ), Ilja- Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras, o Ilja šiandien 8 v. ).

Pusfinaliai: Osvaldas - Marius ( 4-2 laimėjo Osvaldas ), Edvardas - Gintaras( 4-2 laimėjo Gintaras).
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Marius ( 4-2 nugalėjo Edvardą ).
Finale Osvaldas 5-3 nugalėjo Gintarą ir iškovojo 1 vietą 18 darts maratono etape.
Vakaro pasiekimai: 180 - Osvaldas ( 3 ), pabaiga 16 strėlytė - Osvaldas, pabaiga BULLSS Osvaldas( 1 ).
Tai tokios naujienos iš Šiaulių.
Artimiausias varžybų etapas artėjantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių.
IKI.

2019 metų 17 maratono etapas

17 etapas ir 8 dalyviai.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias susidarė sekantys susitikimai: Osvaldas - Adomas ( 4-2 laimėjo Osvaldas, o Adomas šiandien 6 v. ), Edvardas - Sigitas ( 4-3 laimėjo Edvardas, o Sigitas šiandien 5 v. ), Eduardas - Ilja ( 4-2 laimėjo Eduardas, o Ilja šiandien 7 v. ), Marius - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras, o Marius šiandien 8 v. ).

Pusfinaliai: Osvaldas - Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Eduardas - Gintaras( 4-1 laimėjo Gintaras).
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Edvardas ( 4-3 nugalėjo Eduardą ).
Vakaro pasiekimai: 180 - Adomas ( 1 ), Edvardas ( 1 ), Gintaras( 1 ), Osvaldas ( 2 ), pabaiga 15 strėlytė - Osvaldas, pabaiga 121 - Gintaras, pabaiga BULLSS Gintaras( 1 ). Eduardas ( 1 ).
IKI.

16 etapo naujienos

16 etapas ir 8 dalyviai.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias susidarė sekantys susitikimai: Osvaldas - Svajūnas ( 4-1 laimėjo Osvaldas, o Svajūnas šiandien 5 v. ), Sigitas - Ilja ( 4-2 laimėjo Sigitas, o Ilja šiandien 8 v. ), Edvardas - Eduardas ( 4-0 laimėjo Edvardas, o Eduardas šiandien 7 v. ), Adomas - Gintaras ( 4-1 laimėjo Gintaras, o Adomas šiandien 6 v. ).
Pusfinaliai: Osvaldas - Sigitas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Edvardas - Gintaras( 4-0 laimėjo Gintaras).
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Edvardas ( 4-0 nugalėjo Sigitą ).
Vakaro pasiekimai: 180 - Svajūnas ( 1 ), Ilja ( 1 ), pabaiga 17 strėlytė - Gintaras ir Osvaldas, pabaiga 127 - Gintaras, pabaiga BULLSS Edvardas ( 1 ).
IKI.

2019 metų 15 maratono etapas

15 etapas ir 6 dalyviai.
Tokioje sudėtyje turėjome net 2 pogrupius iš kurių į atkrintamąsias patenka visi.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias susidarė sekantys susitikimai: Osvaldas - Eduardas ( 4-0 laimėjo Osvaldas, o Eduardas šiandien 5 v. ), Ilja - Edvardas ( 4-2 laimėjo Edvardas, o Ilja šiandien 6 v. ).
Pusfinaliai: Adomas - Osvaldas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Edvardas - Gintaras( laimėjo Edvardas).
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Gintaras ( 4-0 nugalėjo Adomą ).
Finale Osvaldas 5-3 nugalėjo Edvardą ir iškovojo 1 vietą 15 darts maratono etape.
Vakaro pasiekimai: 180 - Edvardas ( 2 ), Gintaras ( 2 ), pabaiga 15 strėlytė - Edvardas, pabaiga 120 - Osvaldas.
IKI.

14 2019 metų maratono etapas.

14 etapas ir 8 dalyviai.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias susidarė sekantys susitikimai: Gintaras - Eduardas ( 4-0 laimėjo Gintaras o Eduardas šiandien 5 v. ), Sigitas - Marius ( 4-0 laimėjo Marius, o Sigitas šiandien 7 v. ), Domantas - Adomas ( 4-3 laimėjo Adomas, o Domantas šiandien 8 v. ), Ilja - Osvaldas ( 4-0 laimėjo Osvaldas, o Ilja šiandien 6 v. ).
Pusfinaliai: Gintaras - Marius ( 4-1 laimėjo Gintaras ), Adomas - Osvaldas ( 4-1 laimėjo Osvaldas).
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Marius ( 4-0 nugalėjo Adomą ).
Vakaro pasiekimai: 180 - Osvaldas ( 2 ), Adomas ( 1 ), pabaiga 16 strėlytė - Gintaras, pabaiga 108 - Ilja, pabaiga BULLS Eduardas ( 1 ).
IKI.

2019 metai ir 13 maratono etapas

Labai jau sunku rašyti naujienas laiku.
Bandome taisyti padėtį ir pasivyti praėjusius įvykius
13 etapas ir 10 dalyvių.
Tokioje sudėtyje turėjome net 3 pogrupius.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias nepateko Adomas ( 8 vieta šiandienos varžybose ), Svajūnas ( 10 vieta ), ir Domantas ( 9 vieta ).
Na o toliau, kaip visada, atkrintamosios: Sigitas - Eduardas ( 4-2 laimėjo Sigitas, o Eduardas šiandien 7 vieta ), Edvardas - Ilja ( laimėjo Edvardas o Ilja šiandien 6 vieta ), Osvaldas - Marius ( 4-3 laimėjo Marius, o Osvaldas šiandien 5 vieta ).
Pusfinaliai: Sigitas - Gintaras ( 4-3 laimėjo Sigitas ), Edvardas - Marius ( 4-1 laimėjo Marius.
Kovą dėl 3 vietos laimėjo Gintaras.
Finale Sigitas 5-2 nugalėjo Marių ir iškovojo 1 vietą 13 darts maratono etape.
Vakaro pasiekimai: 180 - Osvaldas ( 2 ), Sigitas ( 2 ), Svajūnas ( 1 ), pabaiga 15 strėlytė - Marius, pabaiga 107 - Osvaldas, pabaiga BULLS Osvaldas ( 1 ).
IKI.

12 2019 metų Šiaulių darts maratono etapas.

10 žaidėjų. Palyginus su praeitu trečiadieniu - pažanga.
3 pogrupiai.
Po kovų pogrupyje į atkrintamąsias nepatekę žaidėjai vietas pasidalijo sekančiai: 10 Eugenijus, 9 Adomas, 8 Ilja.
1 atkrintamųjų ratas: Osvaldas - Sigitas ( 4-2 laimėjo Osvaldas, o Sigitas šiandien - 6 vieta ), Eduardas - Svajūnas ( 4-1 laimėjo Svajūnas o Eduardas šiandien 5 vieta ), Marius - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras o Marius šiandien 7 vieta.
Pusfinaliai: Osvaldas - Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas), Svajūnas - Gintaras ( 4-2 laimėjo Gintaras ).
Dėl 3 vietos Edvardas 4-2 nugalėjo Svajūną.
Finale Osvaldas nugalėjo Gintarą 5-2.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas ( 2 ), Svajūnas ( 1 ), pabaiga 122 Gintaras, pabaiga 12 strėlytė Osvaldas, pabaiga BULLSS Osvaldas ( 2 ), Svajūnas ( 2 ),
Artimiausias varžybų etapas ateinantį trečiadienį.