7 Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 7 etapas.
Mūsų susirinko 5 žaidėjų. Lankomumas tiesiog baisus.
Su tokiu žaidėjų skaičiumi buvo žaidžiama viename pogrupyje iki 4 laimėtų legų, kur susitinka kiekvienas žaidė su kiekvienu.
4 pergales pasiekė Osvaldas ir laimėjo 1 7 Šiaulių darts maratono etapą ( pasiekimai: 18,19,20,12,16,20,20, pabaiga 161 ir 1 BULLS.
2 vietą su 3 pergalėmis užėmė Gintaras ( pasiekimai: 18,19,19,17,20,19 ir 1 180 ).
3-5 vietą užėmę žaidėjai pasidalijo po 1 pergalę. Užimtą vietą lėmė laimėtų pralaimėtų legų santykis.
Tai tokia mūsų maratono 7 etapo statistika. Sekantis etapas ateinantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių adresu Tilžės g. 225, Šiauliai ( LPC Tilžė patalpose ). IKI.

6 Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 6 etapas.
Mūsų ir vėl susirinko 9 žaidėjų ( stabilu bet ).

Tradiciškai, po burtų traukimo pasiskirstėme į 3 pogrupius ir žaidimas tradiciškai prasidėjo .

5 2017 metų Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 5 etapas.
Mūsų susirinko 9 žaidėjų ( stabilu bet  ).

Tradiciškai, po burtų traukimo pasiskirstėme į 3 pogrupius ir žaidimas prasidėjo.
Pirmame 2 pergales pasiekė Adomas, antras liko Edvardas Stasaitis, trečias Domantas.
Antro pogrupis 2 pergalės ir 1 vieta pogrupyje Marius, antra vieta Eduardas Grigas, trečias Paulius.
3 pogrupio nugalėtoju tapo Osvaldas , antras Gintaras, trečias Sigitas.
Peržaidime dėl 7-9 vietų rezultatai sekantys:9 Paulius, 8 Sigitas, 7 Domantas.
Atkrintamosios: Adomas - Eduardas ( 4-3 laimėjo Adomas o Eduardas šiandien 6v. ), Edvardas - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras o Edvardas - 5v. ).
Pusfinaliai: Osvaldas – Adomas ( 4-1 ) laimėjo Osvaldas, Gintaras - Marius ( 4-1 laimėjo Marius ).
Kova dėl 3 vietos Gintaras - Adomas ( 4-2 laimėjo Gintaras ).
Finale Osvaldas 5-4 pralaimėjo Mariui. Marius laimėjo 5 šių metų čempionato etapo 1 vietą.
Pasiekimai: 180 Osvaldas ( 2 ). Pabaiga 16 strėlytė Marius, pabaiga 101 Sigitas.

Tarp pogrupių ir atkrintamųjų Marius pavaišino klubo narius puikiu tortu savo 40 gimtadienio proga. Sveikinimai Mariui.

Tai tokia mūsų maratono 5 statistika. Sekantis etapas ateinantį trečiadienį. Laukiame visų norinčių adresu Tilžės g. 225, Šiauliai ( LPC Tilžė patalpose ). IKI.

Tilžės taurė 2017

Kaip ir kasmet Lietuvos darts reitinginių varžybų sezonas prasidėjo Tilžės taurės varžybomis –Tilžės taurė 2017 T. Tai pirmas einamųjų Lietuvos darts reitingo turnyras.
Į varžybas susirinko 61 vyras ir 15 moteris .
Dalyvių skaičius truputį mažesnis nei praeitais metais.
Tęsdami praėjusių metų tradiciją, šiemet pradėjome komandinį čempionatą.

2017 m. Šiaulių darts maratono 4 etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 4 etapas.
Mūsų susirinko 9 žaidėjų ( nestabilu  ).

3 2017 m. Šiaulių darts maratono etapas

2017 m. Šiaulių darts maratono 3 etapas.
Mūsų susirinko 11 žaidėjų,

2017 m . Atviras žemaičių Pentatlono čempionatas vėl Šiauliuose

2017 m. atviras Žemaičių Pentatlono čempionatas tradiciškai vyko po Masters turnyro Šiauliuose.
Tradicijos niekur nedingo. Pentatlono čempionatas vėl įvyko, kaip kasmet Šiauliuose.
Šių metų varžybose nedalyvavo paskutinių metų šių varžybų čempionai ir prizininkai. Darius Labanauskas atstovavo Lietuvą UK pasaulio čempionate, Madars Razma kovojo Latvijos čempionate, Arūnas Čiplys pasiėmė išeiginę. Tai sudarė galimybę pakovoti dėl nugalėtojo vardo kitus darts žaidėjus.
Tokioje konkurencinėje aplinkoje prizininkais tapo sekantys žaidėjai.