2019 metai ir 4 maratono etapas

Laikas lekia nesustodamas. O kai laikas praleidžiamas prie darts taikinių, tai vyksta dar greičiau.
Šiauliuose jau 4 maratono etapas.
Turėjome 11 dalyvių.
Šį kartą nepasididžiavo ir mus aplankė Gintas Vilimavičius. Tiems kas nežino, Gintas yra 1 Šiaulių darts čempionas. Va taip.
Dabar apie varžybas ir rezultatus.
Iš pogrupių į atkrintamasias nepatekę žaidėjai pasidalijo 9-11 vietas: 11 Eduardas Grigas, 10 Domantas Jakaitis, 9. Gintas Vilimavičius.
Aštuntukas ir jo rezultatai: Sigitas -Osvaldas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Ilja - Edvardas ( 4-0 laimėjo Edvardas ), Andrius - Adomas ( 4-3 laimėjo Andrius ), Algirdas - Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras.
Pralaimėję žaidėjai pasidalijo 5-8 vietas: 8 Algirdas, 7 Ilja, 6 Adomas, 5 Sigitas.
Pusfinaliai: Osvaldas-Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas ), Andrius-Gintaras ( 4-1 laimėjo Gintaras ).
Kova dėl 3 vietos Edvardas-Andrius. 4-1 laimėjo Edvardas ir iškovojo 3 vietą. 4 šiandien Andrius.
Finale Osvaldas ir Gintaras. 5-3 laimėjo Osvaldas ir iškovojo 1 vietą. Gintaras 2 vietoje.
Vakaro pasiekimai: 180 Osvaldas 2 kartus, pabaiga 16 strėlytė Osvaldas, pabaiga 122 Osvaldas, pabaiga BULLS 2 kartai Osvaldas.