Startavo miesto elekroninio smiginio čempionatas

I pogrupyje varžėsi jauniausia dalyvė Rasa Diržytė (16m.) ir vyriausias Tomas Simonaitis(75m.), deja lygiose kovose abu nusileido varžovams, o tarpusavio prestižo įtemptą mačą laimėjo ateities žvaigždutė.
II pogrupyje dviejų toliau pateksiančių dalyvių išaiškinimui neužteko, net kavinės darbo laiko, prireikė papildomų mačų. O jau šimtinių kiek jie prisvaidė... Osvaldas Kšanys ir Jurijus Kropivjanskis po papildomų persirungimų kelią pastojo Eduardui Grigui,nors pastarasis vieną legų baigė nuo 133-ų.
Dar didesni netikėtumai III grupėje, kur nugalėjo Tadas Buinickas, laiku radęs Gintaro Nagevičiaus pamestus "dvigubus uždarymus". Sigitui Vasyliui, varžovai primetė savo žaidimą, o A.Trijonis jam net 140, 180 iš eilės įsūdė ir iškart uždarė!
IV pogrupyje A.Mažintas 180 įmetė ir begalę kartų uždaryti galėjo, kaip ir Domantas Jakaitis net 2 kart po 180 įmętęs, bet čia nors ir per didelius vargus laimėjo favoritai.
Visas lenteles galite matyti čia: -čia-
Numatoma Gruodžio 9 ir 10d. 18val. GYVO ALAUS BARE arba JONIO PASTOGEJE tęsti Šialių čempionatą ketvirtfinalio grupėse iš kurių po 2 pirmuosius pateks į pusfinalius.
A pogrupis (grudžio 9d. GYVO ALAUS BARE): Sergej Gončarov, Rimas Jakubonis, Jurijus Kropivjanskis, Gintaras Nagevičius.
B pogrupis (gruodžio 10d. GYVO ALAUS BARE):Osvaldas Kšanys, Tadas Buinickas, Edvardas Stasaitis, Laima Dijokienė.

Komentarai

Romanas | 2013.12.07 - 01:12
Komentarai: 1

Prisiregistruota: 2011.07.28 - 22:05

Nu ir pasiekimu privaret!

Komentuoti

Vartotojo vardas:
Komentaras:

Įveskite kodą: