Naujienų šaltinis

Lietuvos Darts federacija : Naujienos
  • Galutinis Lietuvos retingas 2019
    Po Lietuvos čempionato atnaujinti galutiniai 2019 metų reitingai. Suvestas ir 2019 metų klubinis reitingas.

    TOP 10 moterų reitingas 2019:
    1. Algina JUKNAITĖ 348 DUBLIS
    2. Kornelija LUŠAITĖ 331 STRĖLĖ
    3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 209 SMIGINIS LT
    4. Asta JUKNIENĖ 175 DUBLIS
    5. Renata VAIKUTIENĖ 116 STRĖLĖ
    6. Eglė GALDIKAITĖ 89 TOPAS
    7. Raminta KVEDARAITĖ 89 TRAJEKTORIJA
    8. Milda ZDANAUSKAITĖ 80 TRAJEKTORIJA
    9. Arūnė KVEDARIENĖ 78 TRAJEKTORIJA
    10. Irena BAUZE 76 Mažeikių DARTS SK

    TOP 10 vyrų reitingas:
    1. Mindaugas BARAUSKAS 479 STADIONAS
    2. Arūnas ČIPLYS 275 Mažeikių DARTS SK
    3. Darius LABANAUSKAS 260 SMIGINIS LT
    4. Aigars STRELIS 245 Mažeikių DARTS SK
    5. Gintaras NAGEVIČIUS 212 AUKSINĖ STRĖLĖ
    6. Andrey PONTUS 199 DUBLIS
    7. Kristaps MICKUS 189 Mažeikių DARTS SK
    8. Gintaras TUMĖNAS 185 Vilniaus LEGIONAS
    9. Sigitas KVAJAUSKAS 176 TOPAS
    10. Osvaldas KŠANYS 131 AUKSINĖ STRĖLĖ

    LIETUVOS DARTS KLUBŲ REITINGAS:
    1. Elektrėnų DUBLIS 1631
    2. Mažeikių DARTS sporto klubas 1204
    3. SMIGINIS LT 1110
    4. Kretingos TOPAS 903
    5. Vilniaus LEGIONAS 809
    6. Jonavos STRĖLĖ 776
    7. Prienų STADIONAS 536
    8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
    9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
    10. Vilniaus LEGAS 209
    11. Vilniaus APUOKAS 120
    12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41

    Pilni reitingai yra reitingų puslapyje


  • Lietuvos Čempionatas 2019
    Kaune (Via Baltika viešbutyje) susirinko per 100 sportininkų pasivaržyti dėl 2019 metų Lietuvos čempiono titulų.



    Rezultatų lentelės bus atnaujinamos eigoje varžybų:
    VYRAI: Individualus - komandinis - porinis
    MOTERYS: Individualus - komandinis - porinis

    Varžybų tvarkaraštis:
    Penktadienis - laiminga pora
    Šeštadienis - individualios ir komandinės

    Sekmadienis porinės ir visi finalai online:
    - moterų porinis finalas
    K.Lušaitė / E.Galdikaitė 4:2 A.Juknaitė / A.Juknienė
    - moterų individualus finalas
    Sandra Rimkevičiūtė 3-5 Algina Juknaitė
    - moterų komandų finalas
    Dublis 3-5 Debiutas
    - vyrų porinis finalas
    M.Barauskas / E.Karčiauskas 4-2 A.Čiplys / T.Bužonas
    - jaunimo finalas
    M.Zdanauskaitė 1-4 A.Pikiotas
    - vyrų individualus finalas
    M.Barauskas 5-1 A.Dunda
    - vyrų komandų finalas
    Strėlė 5-9 Mažeikiai

    Tiesioginės transliacijos:
    Rungtynių taškai tiesiogiai
    VIDEO transliacija internetu


  • Prienų taurė 2019
    Šeštadienį į Prienų arena susirinko daugybė smiginio pasiilgusių žaidėjų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos: 85 vyrai, 15 moterų ir 8 jaunuoliai.

    Varžybos prasidėjo tarpklubinio komandinio čempionato paskutinio etapo susitikimais, o rezultatai tokie:

    Elektrėnų DUBLIS 4-9 Mažeikių DARTS klubas
    SMIGINIS LT 9-5 Vilniaus LEGAS
    Vilniaus LEGIONAS 9-4 Jonavos STRĖLĖ
    Kretingos TOPAS 4-9 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ

    ___________________________________

    Po komandinių varžybų pasistiprinus RedBull energetiniais gėrimais vyko individuali rungtis. Moterys tradiciškai žaidė 4-iuose pogrupiuose, o vyrai - dviejų minusų pogrupių sistema. Kovos buvo atkaklios ir užfiksuota tikrai nemažai pasiekimų. Vienas jų, tai didžiausias įmanomas uždarymas 170, kuri įgyvendino Šarūnas Šukaitis iš Šakių.

    ___________________________________

    INDIVIDUALI RUNGTIS - MOTERYS: (lentelės)

    1. Kornelija Lušaitė (Strėlė)
    2. Eglė Galdikaitė (Topas)
    3. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
    3. Renata Vaikutienė (Strėlė)

    5. Asta Juknienė (Dublis)
    5. Algina Juknaitė (Dublis)
    5. Jolita Drąsutienė (Topas)
    5. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)

    ___________________________________

    INDIVIDUALI RUNGTIS - VYRAI: (lentelės)

    1. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
    2. Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
    3. Tomas Riaubiškis (Strėlė)
    3. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)

    5. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
    5. Rytis Šakys (Dublis)
    5. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
    5. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)

    ___________________________________

    Jaunimas

    1. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
    2. Ignas Naujalis (Marijampolė)
    3. Rūtenis Rimkevičius (Kėdainiai)
    3. Domas Barauskas (Prienai)

    ___________________________________

    Paguoda

    1 vieta (vyrų paguoda) - Donatas Matijoška (Dublis)
    1 vieta (moterų paguoda) - Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)

    Organizatoriai dėkoja visiems atvykusiems ir sveikinimai nugalėtojams, prizininkams bei visiems, šauniai sužaidusiems.

    Taip pat nuoširdžiausias AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo ir mūsų rėmėjams!!!

    Varžybų tiesioginės transliacijos įrašas galimas Jūsų peržiūrai
    -Prienų taurė 2019-





Puslapio administratorius -emailas- | Paskelbimo data: Sun, 15 Dec 2019 10:12:33 +0200
Grįžti į naujienų šaltinio sąrašą