Klubo istorija


Viskas prasidėjo 1996 m.

Šiaulių m. sporto klubas savo istoriją pradėjo skaičiuoti nuo 1996 m. spalio 15. Jo įkūrimo iniciatoriai buvo Teodoras Baškis ir Steponas Kalvinis. Tik šių dviejų žmonių iniciatyva atsirado mūsų klubas.

Tais, dabar jau gana tolimais metais ir įvyko pirmasis Šiaulių m. darts maratonas. Tuomet jis turėjo 12 etapų. Pirmos oficialios varžybos įvyko dabartinio "Saulės" kino teatro foje, tuomet buvusioje kavinėje "Saulės raitelis". Dalis maratono varžybų vyko į elektroninius taikinius, dalis, tame tarpe ir paskutinis etapas kavinėje "Repeticija" , į plaušinius.

Didžiulę įtaką klubo formavimuisi ir jo tolimesniam vystymuisi turėjo tas faktas, kad 1996 m. 05 mėn. 13 d. Šiauliuose įvyko pirmasis Lietuvos darts čempionatas (vyko į palstmasinius taikinius). Varžybos vyko 2 rungtyse: 3X8 ir "501". Rungtyje 3X8 sėkmingiausiai pasirodė Osvaldas Kšanys. Jis laimėjo 1 vietą ir, jei rungtį 3X8 laikyti oficialia, tapo pirmuoju oficialiu Lietuvos darts čempionu. Rungtyje "501" sėkmingai pasirodė kitas Šiaulietis Darius Volkovas. Jis pusfinalyje nusileido būsimam varžybų nugalėtojui.

Komentuoti

Vartotojo vardas:
Komentaras:

Įveskite kodą: